Bolesti očí a hlavy

Kde všude se můžete dočíst o léčivých houbách?

https://radiozurnal.rozhlas.cz/houby-maji-nejruznejsi-lecive-ucinky-uzivejte-je-jako-prevenci-doporucuje-8028097

Máš problémy s bolesti očí a hlavy? Já to znám moc dobře a proto vznikl tento web. Chceme pomoci lidem, jako jsi ty. Oči a hlava mě bolely skoro každý den. Hledal jsem tedy řešení, protože nic nepomáhalo.

Zjistil jsem, že hlavní problém je dnešní moderní doba. Všude samé elektronické zařízení, pořád jen sedíme a máme málo pohybu. Naše oči a hlava na toto nejsou zvyklé. Tyto výdobytky moderní doby jsou tu jen pár desítek let, zatímco naše tělo vzniklo před tisíci lety.

Všude samé elektronické zařízení, pořád jen sedíme a máme málo pohybu. Naše oči a hlava na toto nejsou zvyklé.

Dále jsem zjistil, že většina lidí má nekvalitní spánek a tudíž si naše oči a hlava nemůže dostatečně odpočinout. Známe to každý, v posteli se převalujeme a ne a ne zabrat. Poté se těšíme na to, jak už konečně bude ráno a my se z této hrůzostrašné noci vzbudíme.

Bolest očí má vliv pro každodenní fungování doma, v zaměstnání, ve škole, zkrátka všude. Proto je to potřeba řešit IHNED.

Příčiny BOLESTI

Tou nejčastější a nejvíce rozeznatelnou příčinou bolesti očí je obyčejná únava. V dnešní moderní době, která je plná skvělých zařízení pro život, jsou kladeny velmi velké nároky na vidění především na střední a bližší vzdálenosti (především práce na počítači). Zde dochází k velké dřině oka.

Pokud jste například představitel pracující s počítačem více než osm hodin denně, tak dříve či později se podobným problémům patrně nevyhnete. Následkem této vyčerpanosti mohou být nejen bolesti očí, ale také dlouhodobé bolesti hlavy nebo i páteře.

V neposlední řadě ovšem je únava očí způsobena ve většině případů sledováním monitoru, mobilu, tabletu apod. Možná se to nezdá, ale pokud máte zaměstnání, kdy koukáte celý den na monitor počítače, nebo si vaše ratolesti rádi hrají hry na tabletu, máte zaděláno na oční problémy. Nemusejí se dostavit hned ani za měsíc, ale postupem času se bolesti očí spojí právě s bolestmi hlavy a unavené oči budou potřebovat odbornou pomoc.

Možnou příčinu bolestí očí můžeme také najít v nedostatku spánku nebo špatném spánku. Všichni jste se již určitě setkali s pocitem podrážděných, zarudnutých očí, které i v určitých chvíli pálely tak, jako by jste v nich měli sklo. Je to způsobeno tím, že očím nedáte vydechnout, že dlouho ponocujete, že koukáte do noci na televizi.

Jak jsem vyřešila bolesti očí a hlavy jednou provždy


"Cítím se nyní daleko šťastnější, protože jednou provždy vyřešila své bolesti očí a hlavy!"

SNADNÁ POMOC

Pokud pociťujete únavu očí například vzhledem ke svému zaměstnání, můžete jim ulevit. A to tím, že si budete dělat pravidelné přestávky a monitor by jste měli mít vzdálen od sebe na délku paže.

Jak jsem již zmínil, hlavním problémem dnešní doby jsou elektronická zařízení. Tyto zařízení jako jsou mobily, laptopy, televize vyzařují modré světlo, které je večer pro naše oko škodlivé.

Máte dvě možnosti jak se před ním bránit. Buď večer nebudete používat elektronická zařízení, což je pro většinu lidí nemyslitelné nebo se budete snažit modré světlo blokovat.

Nejlepší způsob, jak toto světlo blokovat je nošení brýlí, které mají speciální filtr, a toto modré světlo se do vašeho oka nedostane.

Pokud chcete řešit bolest hlavy ještě jinou cestou, tak vědci zjistili, že na bolest hlavy pomáhá konzumovat medicinální houbu - korálovec ježatý. Více o tom ZDE.

VE ZKRATCE – CO TEDY UDĚLAT PRO SVÉ OČI

 • 1
  Jíst hodně zeleniny. Je bohatá na vitamíny, což je všeobecně známo, ale také na betakarotén, který oči potřebují.
 • 2
  Chránit svůj zrak před modrým světlem, které vyzařují elektronická zařízení. Více ZDE.
 • 3
  Dávat si přestávky pokud delší dobu sedíte před monitorem.
 • 4
  Konzumovat medicinální houbykorálovec ježatý.

Jak jsem vyřešila bolesti očí a hlavy jednou provždy


"Cítím se nyní daleko šťastnější, protože jednou provždy vyřešila své bolesti očí a hlavy!"

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

731 209 018

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4

0