​Tajemství olympijských rekordmanů odhaleno

Kde všude se můžete dočíst o léčivých houbách?

https://radiozurnal.rozhlas.cz/houby-maji-nejruznejsi-lecive-ucinky-uzivejte-je-jako-prevenci-doporucuje-8028097

Může za to tato houba

Píše se rok 1993 a Čínské rekordmanky prolomili několik olympijských rekordů. Všichni se ptali, dopovali snad nebo čím to bylo zapříčiněné? Po dlouhém zkoumání se zjistilo, že za to může houba, které se říká cordyceps. Česky housenice čínská.

Houba dodává energii a vitalitu

Cordyceps je již velmi prozkoumanou houbou a spoustu výzkumů a testů ukazují její pozitivní účinky. Před několika tisíci lety ve vysokých horách Tibetu pozorovali pastevci, že když jejich stáda spásaly speciální houbu, byly znatelně živější, energičtější a mohly zůstat venku mnohem déle a ujít delší trasy. Když viděli účinky, rozhodli se to vyzkoušet na sobě a zjistili podobné účinky.

VÍCE ENERGIE KAŽDÝ DEN


Rád sportuji a extrakt z cordycepsu mi dává "to něco navíc" oproti ostatním. Jsem skeptický člověk, ale výzkumy mě přesvědčily, že to nebude nějaký blaf. Cítím, že mám více energie, než předtím, ale musí se to užívat denně, jinak požadovaný efekt nepocítíte.

Jak cordyceps funguje?

Cordyceps může podporovat rušný životní styl tím, že podporuje tvorbu ATP v mitochondriích a zlepšuje využití kyslíku. Společně tyto 2 prvky přispívají ke zvýšení produkce energie na úrovni buněk a zvyšují schopnost vašeho těla využívat kyslík během aktivit. Cordyceps také podporuje duševní vytrvalost při náročných úkolech. Cordyceps je adaptogen, ne stimulant, takže vám pomáhá vytvářet a udržovat stabilní energii v průběhu dne. Co z toho plyne? Cordyceps pomáhá tělu vyrábět svou vlastní energii. Cordyceps pomáhá tělu produkovat a vyvažovat kortizol a další stresové hormony (2). Pokud jsou stresové hormony příliš vysoké, snižují a stabilizují je a pokud jsou stresové hormony příliš nízké, zvyšují a stabilizují je (3). Studie zveřejněná v lékařském časopise Life Science v roce 2004 uvádí, že používání cordycepsu mezi dospělými muži zvyšuje hladinu testosteronu. Díky tomu si zlepšíte vaše sportovní výkony (5).


Tato houba už naštěstí není jen pro vrcholové sportovce!

Dříve byl cordyceps pro běžného smrtelníka nedostupný. Časy se mění a sílu této houby může nyní využít i běžný člověk, pokud chce cítit více energie po celý den. Aby se účinek umocnil kombinujeme houbu cordyceps s kávou. Je to lahodný nápoj, který se připraví velmi jednoduše. Pokud si umíte připravit instantní kávu, umíte si připravit i nápoj Alfa Houby. Dnes tato houba zažívá boom po celém světě. Připojte se k lidem co jim změnila život i Vy!Zdroj:NCBI - The National Center for Biotechnology Information (Národní centrum pro biotechnologické informace)

  1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3909570/
  2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16141547
  3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16354395
  4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3110835/
  5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11712663

VÍCE ENERGIE KAŽDÝ DEN


Rád sportuji a extrakt z cordycepsu mi dává "to něco navíc" oproti ostatním. Jsem skeptický člověk, ale výzkumy mě přesvědčily, že to nebude nějaký blaf. Cítím, že mám více energie, než předtím, ale musí se to užívat denně, jinak požadovaný efekt nepocítíte.

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

777 818 720

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4

0