​Chronická únava

Kde všude se můžete dočíst o léčivých houbách?

https://radiozurnal.rozhlas.cz/houby-maji-nejruznejsi-lecive-ucinky-uzivejte-je-jako-prevenci-doporucuje-8028097

Když jste nemocní, velmi nemocní, čekáte až medicína zabere. Pokud vás však postihla chronická únava (Myalgic Encephalomyelitis (ME)), musíte si první počkat na to, než bude lék vyvinut.

Špatnou zprávou je, že do výzkumu této nemoci jde tak málo finančních prostředků, že lidé postihnuti touto chorobou mohou být po zbytek svého života nemocní. Žijí život, který je skoro nesnesitelný pro sebe a obrovské zatížení pro jejich milované. Tento člověk není skoro ničeho schopen. Ze všeho je unavený.

Pokud máte ME, i ta nejmenší námaha vás může přinutit k tomu, abyste strávili několik dní v posteli, úplně vyčerpáni. Lidé to popisují jako bolesti hlavy, další žena to popsala jako pocit, že vaše kosti explodují. Takový pocit by určitě nikdo z nás nechtěl zažít.

Extrakt Cordyceps


Čím se liší cordyceps od ostatních medicinálních hub? Je skvělou volbou pro sportovce nebo i pro lidi, co necítí každý den dostatečnou energii. 

V hoších případech pacient nemůže tolerovat světlo ani zvuk. Nově ženatý mladý muž, musel žít v šatně dlouhou dobu, než dokázal zvládnout světlo a zvuk. Symptomy se liší, ale většinu času se oběť cítí, jako bys byl auto, které už nemá benzín a nádrž nemůže být znovu naplněna. Jeden teenager řekl, že pokud má jít ven s kamarády, musí to vždy zvážit, protože ho to bude stát několik dní v úplném stavu kolapsu.

Představte si pocit, že jste tak vyčerpaný, že každá fyzická námaha vyžaduje horu úsilí a váš mozek má pocit, že je pořád v mlze. To je situace lidí, kteří trpí onemocněním nazývaným chronická únava – nemoc, která postihuje více než milion Američanů. Kromě extrémní únavy, kde nepomáhá ani odpočinek v posteli, může nemoc způsobit bolesti kloubů a svalů, problémy s vaší koncentrací a usnout je velmi obtížné.

Vědecký spisovatel Brian Vastag trpí CFS. Zde je popis, jak toto onemocnění popsal v otevřeném dopise řediteli Národního ústavu pro zdraví Francisovi Collinsovi, který byl poprvé publikován v červenci 2015 na blogu „The Last Word on Nothing“ a přetištěn ve Washington Post. Ve svém dopise Vastag naléhal na Collinse, aby podpořil další výzkum toho, co nazval „sirotčím onemocněním“ (sirotčí onemocnění je takové, která je buď vzácné, nebo byla lékaři ignorována).

A v loňském říjnu Collins oznámil, že NIH to udělá. Agentura uvedla, že plánuje zahájit intenzivní výzkum lidí s chronickým únavovým syndrome. „Z mnoha tajemných lidských onemocnění, které věda ještě neumí léčit, se ME / CFS ukázalo jako jedna z nejnáročnějších,“ uvedl Collins ve svém prohlášení. „Doufám, že obnovené výzkumy nás dovedou k identifikaci příčiny této zrádné a oslabující choroby, aby se vyvinuly nové strategie k prevenci a léčby.“ To je dobrá zpráva pro nás všechny, co touto chorobou trpíme.

Chronická únava a její příčiny nejsou dosud známi, ale je pravděpodobné, že by mohla hrát roli infekce určitými viry, imunitními porucha, alergie nebo stres. V současné době neexistuje lék, i když některé příznaky mohou být zvládnuty.

V nemocnicích je asi 1 milionu pacientů trpících ME. Nikoho tato nemoc nezajímá a zoufalství se zvyšuje. Je ovšem také možnost, že si jen tuto nemoc vsugerujete a vůbec tím netrpíte. Spoustu lidí trpí jen obyčejným problémem se spánkem a svádí to na únavový syndrom. Zkuste určitě první zlepšit váš spánek. O tomto pojednává náš článek zde.

Trpíte také touto nemocí nebo znáte někoho kdo tímto trpí?

Naše produkty najdete zde: Onzeal.cz

Extrakt Cordyceps


Čím se liší cordyceps od ostatních medicinálních hub? Je skvělou volbou pro sportovce nebo i pro lidi, co necítí každý den dostatečnou energii. 

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

777 818 720

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4

0