Zavolejte nám: 777 818 720
Nápoj s léčivými houbami


Více síly a energie
Lepší soustředění

VÝHODY NÁPOJE S LÉČIVÝMI HOUBAMI

LEPŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Vyživuje váš mozek

VÍCE SÍLY A ENERGIE

Podporuje tvorbu energie ATP*

ZVÝŠENÍ IMUNITY

Reguluje imunitní systém

SILNÝ ANTIOXIDANT

Nejlepší zdroj antioxidantů

100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Látky přímo z matky přírody

VYUŽÍVAJÍ TISÍCE LIDÍ PO CELÉM SVĚTĚ

Připoj se k nim i ty!

Nabízíme ŘEŠENÍ, ne jen produkty

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
6 hodnocení
NÁPOJ SOUSTŘEDĚNÍ (KORÁLOVEC + ČAGA + RHODIOLA)

Tato kombinace zlepšuje:

 • Soustředění
 • Paměť
 • Pozornost

Korálovec ježatý je jednou z nejmocnějších potravin vyživující váš mozek, protože pomáhá stimulovat produkci nervových růstových faktorů (NGF).

Korálovec snižuje pocity podráždění a úzkosti.

Složení:

 • Korálovec ježatý – 250 mg (Polysacharidy 30%)
 • Čaga – 350 mg (Polysacharidy 30%)
 • Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová) – 100 mg
 • Instantní káva Arabica – 2000 mg

Balení: 10 sáčků


Čti dále

199 

Tato kombinace zlepšuje soustředění, paměť a pozornost. Stejně jako naše ostatní produkty Káva Korálovec obsahuje přírodní ingredience, které spolupracují synergicky a vyzdvihují jedinečné výhody léčivých hub. V tomto případě je houbou Korálovec ježatý a Čaga.

 • Kombinace kávy s výtažky medicinálních hub a bylin tvoří účinnou kombinaci pro povzbuzení těla i mysli
 • Běžná káva může svou kyselostí někomu dráždit žaludek, výtažky z medicinálních hub jsou zásodotvorné a tudíž se výsledný nápoj vyváží a je lépe poživatelný.

Výtažek byl získán pomocí dvojité extrakce z Korálovce ježatého a Čagy. Nejedná se tedy o podhoubí jako u ostatních produktů na trhu.

100% čistý extrakt, neobsahuje přídavné ani konzervační látky. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Medicinální (léčivé) houby mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Problémem u ostatních výrobců medicinálních hub je, že berou extrakt z podhoubí a nikoliv samotnou houbu. U nás si můžete být jisti, že využíváme jen plodnici houby (to, co vidíte nad povrchem země).

SLOŽENÍ

Korálovec ježatý
Zlepšuje paměť, soustředění a koncentraci. Říká se, že korálovec ježatý je jednou z nejmocnějších potravin vyživující váš mozek, protože pomáhá stimulovat produkci nervových růstových faktorů (NGF) [1].Jedna studie ukázala, že korálovec může pomoci zachovat fotografickou a krátkodobou paměť (1).

Korálovec je nejúčinnější, pokud je brán na kontinuální bázi po delší dobu. (3).

Hlavní složky:

 • Polysacharidy 30%
 • Deriváty cyathanu (diterpenoidy)
 • Beta-D-glukan
 • Ergosterol (provitamin D2)
 • Erinaciny Q a R
 • Xylan
 • Glykoxylan
 • Mano glykoxylan
 • Galaktoxyloglukan

Více se o korálovci dočtete v tomto výzkumu.

Čaga
Když náš organismus stárne, klesá počet zdravých buněk v našem těle. Antioxidanty zajišťují jejich obnovu. Z medicinálních hub obsahuje čaga největší množství antioxidantů. Čaga dokáže chránit buňky lidského organismu před poškozením volnými radikály.

Hlavní složky:

 • Polysacharidy 30%
 • Polyfenoly, flavonoidy
 • Triterpeny
 • Inotodiol
 • Kyselina betulinická
 • Betulin
 • Melanin
 • Polysacharidy a to především β-D-glukany
 • Kyselina čagová
 • Germanium

Více se o houbě čaga dočtete v tomto výzkumu.

Rhodiola rosea
Další do party je kořen rhodioly. Ten je jedním z nejsilnějších adaptogenů a je znám pro své účinky na nervovou soustavu, stres a mozkové funkce.
Rhodiola-Rosea1
kava
Instantní káva Arabica
Dlouho jsme vybírali kávu, která by byla chutná a zároveň se hodila k léčivým houbám. Po mnohých testech jsme vybrali  Arabica kávu, která tomu odpovídá.
Doplněk stravy – směs instantní kávy a čínských medicinálních hub.Použití: vmíchejte sáček do 200ml horké vody. Můžete si osladit dle libosti (doporučujeme stévii).  Doporučená dávka 1-2 sáčky denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Prášek spotřebujte ihned po otevření sáčku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhražkou vyvážené a pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou složku přípravku. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s lékařem.

Obsah: 25g, 10 sáčků v krabičce Minimální trvanlivost do: 2.1.2020

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS. Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

FAQ

Hraje roli, jestli spolknu kapsli s rozemletou houbou, nebo vypiji nápoj s obsahem extraktu?

Rozhodli jsme se nabízet lidem medicinální houby ve formě nápoje z jasného důvodu. Pro lidské tělo je velká část houbových tkání nestravitelná.

Když spolkneme kapsli s houbovou směsí, nedokážeme z jejích buněk vstřebat zdaleka všechny cenné a účinné látky.

V našem nápoji se nacházejí všechny příznivě působící látky ve snadno stravitelné podobě. Jelikož chceme, aby se k vám dostalo co nejvíce příznivých účinků houby, je tento prášek vyroben dvojitou extrakcí z hub.

Slovník pojmů najdete zde.

Zdroj:

NCBI – The National Center for Biotechnology Information (Národní centrum pro biotechnologické informace)

Hodnocení 5 z 5

Kamarád mi dal jednou na ochutnání a hned večer jsem si objednával i pro sebe! Na práci a soustředění bomba!

Hodnocení 5 z 5

Jen tak dál, mám po této kávě lepší náladu :))

Hodnocení 5 z 5

Super ♥

Hodnocení 5 z 5

Dávám si vždy ráno a pořádně mě to nakopne do práce

Hodnocení 5 z 5

Káva korálovec s čagou mi dodává příjemný pocit soustředění. Pokud se učím na zkoušku, tak si dám i více šálků za den. Super!

Hodnocení 5 z 5

Zkoušel jsem obě varianty jak kávu s korálovcem, tak s cordycepsem. Musím říct, že oboje je super, ale jelikož pracuji spíše hlavou, tak je pro mě lepší káva s korálovcem.. ten pocit soustředění je k nezaplacení.

Přidat recenzi

CO JE NÁPOJ ALPHAUBY?

Únava po ránu? Nedostatek energie přes den? Těžko se soustředíš na svoje úkoly? Pociťuješ slabou imunitu?

Není to tvoje chyba. Stresující životní styl téhle doby nám to moc neulehčuje. Tato doba z nás doslova energii vysává. Poté chybí síla a trpí naše imunita.

Jak toto vyřešit, abychom nemuseli požívat chemické preparáty? Alphauby je 100% přírodní produkt. Obsahuje kávu, která v kombinaci s medicinálními houbami dodá energiizvýší tvoji imunitu nebo ti dodá lepší soustřední na tvé každodenní úkoly.

» Číst dále

Je houbová káva lepší než běžná káva?

Češi byli vždy národ houbařů. Skoro každého baví chodit na houby. Věděli jste, že sbírání hub není jen zábava, ale že existují léčivé houby, které mají obrovský potenciál léčit různé choroby, dodávat energii nebo být více v pohodě a bez stresu? Samozřejmě se nebavíme o normálních houbách, které najdeme u nás v lese. Mluvíme o speciálních léčivých houbách jako cordyceps, korálovec ježatý nebo čaga.

Aby se tyto houby k vám dostaly v co nejpohodlnější formě, zvolili jsme mix hub s kávou. Káva je vynikající antioxidační nápoj, který jsme zvyklí pít, tak proč si z tohoto nápoje neudělat zdravý šálek, který bojuje proti chorobám, dodává energii po celý den nebo vám zvýší vaši koncentraci?

Nová kombinace medicinálních hub a tradiční kávy dodá tvému tělu potřebnou energii. Zvýší vaši imunitu a dodá ti sílu.

Káva je pro člověka velmi přínosná. Někdo ale její účinky špatně snáší. Buď má trávicí problémy nebo ho poté bolí hlava. Káva je zdravá, jediná její nevýhoda je, že je velmi kyselinotvorná. Medicinální houby jsou naopak zásadotvorné, a proto se negativní účinky kávy odstraní a nevznikají žádné špatné pocity po jejím požití.

Alphauby je káva s benefity. Je to káva s medicinálními houbami.

Vše je vědecky ověřené.

» Zpět

Rychlá doprava
Zákaznická podpora na telefonu
Garance vrácení peněz při nespokojenosti
100% Kvalita

Naši zákazníci

Měl jsem problémy se soustředit na práci u PC. Káva korálovec mi dodala příjemný pocit soustředění. Dříve jsem tuto houby neznal a nevěděl jsem, jak moc je přínosná. Super!

Mirek

Po práci se mi nikdy nechce jít cvičit. Teď, když si dám před cvičením šálek kávy s cordycepsem, tak mě to hned nakopne a na cvičení se těším 🙂

Jana

Zkoušel jsem obě varianty jak kávu s korálovcem, tak s cordycepsem. Musím říct, že oboje je super, ale jelikož pracuji spíše hlavou, tak je pro mě lepší káva s korálovcem.. ten pocit soustředění je k nezaplacení.

Tomáš

VĚDECKÉ STUDIE

Výzkumy – Cordyceps

Cordyceps (česky housenice čínská) je již velmi prozkoumanou houbou a spoustu výzkumů a testů ukazují její pozitivní účinky.Před několika tisíci lety ve vysokých horách Tibetu...

Výzkumy – Korálovec ježatý

Korálovec ježatý Korálovec ježatý (také lví hříva nebo Hericium erinaceus) je houba, která vás upoutá na první pohled. Vypadá doslova jako lví hříva. Není to...

Výzkumy – Čaga

Čaga Teprve nedávno vědci potvrdili to, co se vědělo již po staletí. Medicinální houby obsahují velmi účinné látky pro člověka vytvořené přírodou. Některé z těch...

* Více info o NGF,ATP a výzkumech najdete ve vědeckých studiích a slovníku pojmů.