777 818 720

NÁPOJ S LÉČIVÝMI HOUBAMI

VÍCE SÍLY A ENERGIE

LEPŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Play
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
ArrowArrow
Slider

NÁPOJ SOUSTŘEDĚNÍ (KORÁLOVEC + ČAGA + RHODIOLA)

Hodnocení
Tento nápoj podporuje:
  • Soustředění
  • Paměť
  • Pozornost

V případě, že vás samotná káva už tolik nenakopává, zkuste nápoj na soustředění s korálovcem a čagou. Je ten nejlepší ranní nápoj, který podporuje produktivitu, soustředění a kreativitu. Káva je povzbuzující, protože stimuluje centrální nervový systém. Pokud toto zkombinujeme s více vyváženou sílou korálovce, vznikne nápoj, který vás nakopne a zároveň si budete moci vychutnat zdravotní benefity této léčivé houby. O tom se dočtete více níže.Ideální na nakopnutí do vašeho dne. Pijte kdykoliv bude váš mozek potřebovat trošku povzbuzení.

Složení nápoje:
  • Korálovec ježatý – 250 mg (Polysacharidy 30%)
  • Čaga – 350 mg (Polysacharidy 30%)
  • Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová) – 100 mg
  • Instantní káva Arabica – 2000 mg
Balení: 10 sáčků

PODROBNOSTI

Tato kombinace zlepšuje soustředěnípaměť a pozornost. Stejně jako naše ostatní produkty Káva Korálovec obsahuje přírodní ingredience, které spolupracují synergicky a vyzdvihují jedinečné výhody léčivých hub. V tomto případě je houbou Korálovec ježatý a Čaga.

  • Kombinace kávy s výtažky medicinálních hub a bylin tvoří účinnou kombinaci pro povzbuzení těla i mysli
  • Běžná káva může svou kyselostí někomu dráždit žaludek, výtažky z medicinálních hub jsou zásadotvorné a tudíž se výsledný nápoj vyváží a je lépe poživatelný.

Výtažek byl získán pomocí dvojité extrakce z Korálovce ježatého a Čagy. Nejedná se tedy o podhoubí jako u ostatních produktů na trhu.

100% čistý extrakt, neobsahuje přídavné ani konzervační látky. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Medicinální (léčivé) houby mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Problémem u ostatních výrobců medicinálních hub je, že berou extrakt z podhoubí a nikoliv samotnou houbu. U nás si můžete být jisti, že využíváme jen plodnici houby (to, co vidíte nad povrchem země).

CO JE NÁPOJ ALPHAUBY?

Únava po ránu? Nedostatek energie přes den? Těžko se soustředíš na svoje úkoly? Pociťuješ slabou imunitu?

Není to tvoje chyba. Stresující životní styl téhle doby nám to moc neulehčuje. Tato doba z nás doslova energii vysává. Poté chybí síla a trpí naše imunita.

Jak toto vyřešit, abychom nemuseli požívat chemické preparáty? Alphauby je 100% přírodní produkt. Obsahuje kávu, která v kombinaci s medicinálními houbami dodá energiizvýší tvoji imunitu nebo ti dodá lepší soustřední na tvé každodenní úkoly.

JE HOUBOVÁ KÁVA LEPŠÍ NEŽ BĚŽNÁ KÁVA?

Češi byli vždy národ houbařů. Skoro každého baví chodit na houby. Věděli jste, že sbírání hub není jen zábava, ale že existují léčivé houby, které mají obrovský potenciál léčit různé choroby, dodávat energii nebo být více v pohodě a bez stresu? Samozřejmě se nebavíme o normálních houbách, které najdeme u nás v lese. Mluvíme o speciálních léčivých houbách jako cordycepskorálovec ježatý nebo čaga.

Aby se tyto houby k vám dostaly v co nejpohodlnější formě, zvolili jsme mix hub s kávou. Káva je vynikající antioxidační nápoj, který jsme zvyklí pít, tak proč si z tohoto nápoje neudělat zdravý šálek, který bojuje proti chorobám, dodává energii po celý den nebo vám zvýší vaši koncentraci?

Nová kombinace medicinálních hub a tradiční kávy dodá tvému tělu potřebnou energii. Zvýší vaši imunitu a dodá ti sílu.

Káva je pro člověka velmi přínosná. Někdo ale její účinky špatně snáší. Buď má trávicí problémy nebo ho poté bolí hlava. Káva je zdravá, jediná její nevýhoda je, že je velmi kyselinotvorná. Medicinální houby jsou naopak zásadotvorné, a proto se negativní účinky kávy odstraní a nevznikají žádné špatné pocity po jejím požití.

Alphauby je káva s benefity. Je to káva s medicinálními houbami.

Vše je vědecky ověřené.

SL​OŽENÍ


KORÁLOVEC JEŽATÝ

Zlepšuje paměť, soustředění a koncentraci. Říká se, že korálovec ježatý je jednou z nejmocnějších potravin vyživující váš mozek, protože pomáhá stimulovat produkci nervových růstových faktorů (NGF) [1].Jedna studie ukázala, že korálovec může pomoci zachovat fotografickou a krátkodobou paměť (1).

Korálovec je nejúčinnější, pokud je brán na kontinuální bázi po delší dobu. (3).

ČAGA

Když náš organismus stárne, klesá počet zdravých buněk v našem těle. Antioxidanty zajišťují jejich obnovu. Z medicinálních hub obsahuje čaga největší množství antioxidantů. Čaga dokáže chránit buňky lidského organismu před poškozením volnými radikály.

​RHODIOLA ROSEA

Další do party je kořen rhodioly. Ten je jedním z nejsilnějších adaptogenů a je znám pro své účinky na nervovou soustavu, stres a mozkové funkce.

INSTANTNÍ KÁVA ARABICA

Dlouho jsme vybírali kávu, která by byla chutná a zároveň se hodila k léčivým houbám. Po mnohých testech jsme vybrali  Arabica kávu, která tomu odpovídá.

příjemný pocit soustředění

Měl jsem problémy se soustředit na práci u PC. Káva korálovec mi dodala příjemný pocit soustředění. Dříve jsem tuto houby neznal a nevěděl jsem, jak moc je přínosná. Super!

     -Mirek

NÁPOJ SOUSTŘEDĚNÍ (KORÁLOVEC + ČAGA + RHODIOLA)

hodnocení

Na práci a soustředění bomba!

Kamarád mi dal jednou na ochutnání a hned večer jsem si objednával i pro sebe! Na práci a soustředění bomba!


po této kávě lepší náladu

Jen tak dál, mám po této kávě lepší náladu :))


Super 

Super ♥


nakopne do práce

Dávám si vždy ráno a pořádně mě to nakopne do práce


dodává příjemný pocit soustředění

Káva korálovec s čagou mi dodává příjemný pocit soustředění. Pokud se učím na zkoušku, tak si dám i více šálků za den. Super!


ten pocit soustředění je k nezaplacení

Zkoušel jsem obě varianty jak kávu s korálovcem, tak s cordycepsem. Musím říct, že oboje je super, ale jelikož pracuji spíše hlavou, tak je pro mě lepší káva s korálovcem.. ten pocit soustředění je k nezaplacení.


často kladené dotazy

V kolik hodin je nejlepší si dát šálek kávy s houbami?

Doporučujeme začít ráno s Korálovcem.

Cordyceps si dejte předtím, než bude vykonávat fyzickou aktivitu.

Korálovce si dejte, když se potřebujete lépe soustředit během práce nebo při učení.

Avšak všechny houby mohou být konzumovány po celý den, kdykoli budete potřebovat. Nedoporučujeme konzumovat před spaním, jelikož náš nápoj obsahuje kofein.

Co jsou adaptogeny, imunomodulátory, polysacharidy a další?

Všechny tyto pojmy najdete v našem slovníku zde.

Jaký je rozdíl mezi kávou s korálovcem a kávou s cordycepsem?

Korálovec je všestranný kognitivní booster. Ukázalo se, že podporuje paměť a koncentraci. Káva může být vynikajícím doplňkem pro zvýšení produktivity. Tyto dvě složky pracují ruku v ruce a vytvářejí dokonalý stav mysli.

Káva dodává energii, protože stimuluje centrální nervový systém. V kombinace s cordycepsem vám pomáhá dosáhnout a udržovat stabilní hladinu energie. Čaga snižuje kyselost v obou houbových kávách.

Jsou produkty testovány na nežádoucí látky?

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS. Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

Doplňující informace

Doplněk stravy – směs instantní kávy a čínských medicinálních hub.

Použití: vmíchejte sáček do 200ml horké vody. Můžete si osladit dle libosti (doporučujeme stévii).  Doporučená dávka 1-2 sáčky denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Prášek spotřebujte ihned po otevření sáčku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhražkou vyvážené a pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou složku přípravku. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s lékařem.

Obsah: 25g, 10 sáčků v krabičce Minimální trvanlivost do: 2.1.2020

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS.

Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

777 818 720

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4