777 818 720

NÁPOJ S LÉČIVÝMI HOUBAMI

VÍCE SÍLY A ENERGIE

ZVÝŠENÍ IMUNITY

Slider

NÁPOJ SÍLA (CORDYCEPS + ČAGA)

Hodnocení
Tento nápoj podporuje:
  • Více energie
  • Sílu
  • Vytrvalost

V případě, že vás samotná káva už tolik nenakopává, co takhle zkusit kávu v kombinaci s jednou s nejvíce energii dodávající houbou na této planetě? Cordyceps! Káva je povzbuzující, protože stimuluje centrální nervový systém. Pokud toto zkombinujeme s více vyváženou sílou cordycepsu, vznikne nápoj, který vás nakopne a zároveň si budete moci vychutnat zdravotní benefity cordycespu. O tom se dočtete více níže.

Cordyceps je adaptogen, ne stimulant, takže vám pomáhá vytvářet a udržovat stabilní energii v průběhu dne.

Složení nápoje:
  • Cordyceps – 150 mg (Polysacharidy 30%)
  • Čaga – 350 mg (Polysacharidy 30%)
  • Instantní káva Arabica – 2000 mg
Balení: 10 sáčků

PODROBNOSTI

Tato kombinace zlepšuje vytrvalostsílu a energii.

Stejně jako naše ostatní produkty Káva Cordyceps obsahuje přírodní ingredience, které spolupracují synergicky a vyzdvihují jedinečné výhody léčivých hub. V tomto případě je houbou Cordyceps a Čaga.

  • Kombinace kávy s výtažky medicinálních hub a bylin tvoří účinnou kombinaci pro povzbuzení těla i mysli
  • Běžná káva může svou kyselostí někomu dráždit žaludek, výtažky z medicinálních hub jsou zásadotvorné a tudíž se výsledný nápoj vyváží a je lépe poživatelný.

Výtažek byl získán pomocí dvojité extrakce z Cordycepsu Čagy. Nejedná se tedy o podhoubí jako u ostatních produktů na trhu.

100% čistý extrakt, neobsahuje přídavné ani konzervační látky. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Medicinální (léčivé) houby mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Problémem u ostatních výrobců medicinálních hub je, že berou extrakt z podhoubí a nikoliv samotnou houbu. U nás si můžete být jisti, že využíváme jen plodnici houby (to, co vidíte nad povrchem země).

CO JE NÁPOJ ALPHAUBY?

Únava po ránu? Nedostatek energie přes den? Těžko se soustředíš na svoje úkoly? Pociťuješ slabou imunitu?

Není to tvoje chyba. Stresující životní styl téhle doby nám to moc neulehčuje. Tato doba z nás doslova energii vysává. Poté chybí síla a trpí naše imunita.

Jak toto vyřešit, abychom nemuseli požívat chemické preparáty? Alphauby je 100% přírodní produkt. Obsahuje kávu, která v kombinaci s medicinálními houbami dodá energiizvýší tvoji imunitu nebo ti dodá lepší soustřední na tvé každodenní úkoly.

JE HOUBOVÁ KÁVA LEPŠÍ NEŽ BĚŽNÁ KÁVA?

Češi byli vždy národ houbařů. Skoro každého baví chodit na houby. Věděli jste, že sbírání hub není jen zábava, ale že existují léčivé houby, které mají obrovský potenciál léčit různé choroby, dodávat energii nebo být více v pohodě a bez stresu? Samozřejmě se nebavíme o normálních houbách, které najdeme u nás v lese. Mluvíme o speciálních léčivých houbách jako cordycepskorálovec ježatý nebo čaga.

Aby se tyto houby k vám dostaly v co nejpohodlnější formě, zvolili jsme mix hub s kávou. Káva je vynikající antioxidační nápoj, který jsme zvyklí pít, tak proč si z tohoto nápoje neudělat zdravý šálek, který bojuje proti chorobám, dodává energii po celý den nebo vám zvýší vaši koncentraci?

Nová kombinace medicinálních hub a tradiční kávy dodá tvému tělu potřebnou energii. Zvýší vaši imunitu a dodá ti sílu.

Káva je pro člověka velmi přínosná. Někdo ale její účinky špatně snáší. Buď má trávicí problémy nebo ho poté bolí hlava. Káva je zdravá, jediná její nevýhoda je, že je velmi kyselinotvorná. Medicinální houby jsou naopak zásadotvorné, a proto se negativní účinky kávy odstraní a nevznikají žádné špatné pocity po jejím požití.

Alphauby je káva s benefity. Je to káva s medicinálními houbami.

Vše je vědecky ověřené.

SL​OŽENÍ


CORDYCEPS MILITARIS

Čím se liší cordyceps od ostatních medicinálních hub? Je skvělou volbou pro sportovce nebo i pro lidi, co necítí každý den dostatečnou energii. Cordyceps proslavili hlavně šerpové, kteří přenášeli na svých zádech mnohakilové náklady až k vrcholům hor. Dokonce cordyceps používali i čínští atleti jako svou tajnou zbraň na olympiádě, kde překonali několik světových rekordů.

Tato houba byla dříve v Číně natolik vzácná a ceněná, že se užívala pouze v císařském paláci a běžný občan k ní vůbec neměl přístup. Cordyceps byl natolik vzácný, že se čtyřnásobně vyvažoval stříbrem.

V tradiční čínské medicíně (TCM) se cordyceps považuje za jednu z nejdůležitějších léčivých potravin.

ČAGA

Když náš organismus stárne, klesá počet zdravých buněk v našem těle. Antioxidanty zajišťují jejich obnovu. Z medicinálních hub obsahuje čaga největší množství antioxidantů. Čaga dokáže chránit buňky lidského organismu před poškozením volnými radikály.

INSTANTNÍ KÁVA ARABICA

Dlouho jsme vybírali kávu, která by byla chutná a zároveň se hodila k léčivým houbám. Po mnohých testech jsme vybrali  Arabica kávu, která tomu odpovídá.

více Energie každý den

Rád sportuji a káva s cordycepsem mi dává "to něco navíc" oproti ostatním. Jsem skeptický člověk, ale výzkumy mě přesvědčily, že to nebude nějaký blaf. Cítím, že mám více energie, než předtím, ale musí se to užívat denně, jinak požadovaný efekt nepocítíte. 

NÁPOJ SÍLA (CORDYCEPS + ČAGA)

hodnocení

Jana

zdravý Nakopávač

Po práci se mi nikdy nechce jít cvičit. Teď, když si dám před cvičením šálek kávy s cordycepsem, tak mě to hned nakopne a na cvičení se těším 🙂


Václav S.

CORDYCEPS MILUJU

Cordyceps miluju, jenom bych rád uvítal i větší balení. Jinak super!


CÍTÍM TO..

Vyzkoušela jsem a musím říct, že to na sobě cítím, když jdu cvičit, tak mám jakoby více chuť do cvičení 🙂


BYL JSEM NEDŮVĚŘIVÝ

Ze zacatku jsem byl k tomu dost neduverivy, protoze uz jsem toho vysousel spoustu, ale musím rict, ze me to opravdu prekvapilo, jaky to ma na me ucinek

často kladené dotazy

V kolik hodin je nejlepší si dát šálek kávy s houbami?

Doporučujeme začít ráno s Korálovcem.

Cordyceps si dejte předtím, než bude vykonávat fyzickou aktivitu.

Korálovce si dejte, když se potřebujete lépe soustředit během práce nebo při učení.

Avšak všechny houby mohou být konzumovány po celý den, kdykoli budete potřebovat. Nedoporučujeme konzumovat před spaním, jelikož náš nápoj obsahuje kofein.

Co jsou adaptogeny, imunomodulátory, polysacharidy a další?

Všechny tyto pojmy najdete v našem slovníku zde.

Jaký je rozdíl mezi kávou s korálovcem a kávou s cordycepsem?

Korálovec je všestranný kognitivní booster. Ukázalo se, že podporuje paměť a koncentraci. Káva může být vynikajícím doplňkem pro zvýšení produktivity. Tyto dvě složky pracují ruku v ruce a vytvářejí dokonalý stav mysli.

Káva dodává energii, protože stimuluje centrální nervový systém. V kombinace s cordycepsem vám pomáhá dosáhnout a udržovat stabilní hladinu energie. Čaga snižuje kyselost v obou houbových kávách.

Jsou produkty testovány na nežádoucí látky?

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS. Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

Doplňující informace

Doplněk stravy – směs instantní kávy a čínských medicinálních hub.

Použití: vmíchejte sáček do 200ml horké vody. Můžete si osladit dle libosti (doporučujeme stévii).  Doporučená dávka 1-2 sáčky denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Prášek spotřebujte ihned po otevření sáčku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhražkou vyvážené a pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou složku přípravku. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s lékařem.

Obsah: 25g, 10 sáčků v krabičce Minimální trvanlivost do: 2.1.2020

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS.

Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

777 818 720

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4