Zavolejte nám: 777 818 720

Nápoj s léčivými houbami

Více síly a energie

Lepší soustředění

VÝHODY NÁPOJE S LÉČIVÝMI HOUBAMI

VÍCE SÍLY A ENERGIE

Podporuje tvorbu energie ATP*

VYUŽÍVAJÍ TISÍCE LIDÍ PO CELÉM SVĚTĚ

Připoj se k nim i ty!

ZVÝŠENÍ IMUNITY

Reguluje imunitní systém

SILNÝ ANTIOXIDANT

Nejlepší zdroj antioxidantů

100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Látky přímo z matky přírody

LEPŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Vyživuje váš mozek

Nabízíme ŘEŠENÍ, ne jen produkty

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
4 hodnocení
NÁPOJ SÍLA (CORDYCEPS + ČAGA)

Tato kombinace zlepšuje:

 • Vytrvalost
 • Sílu
 • Energii

Cordyceps podporuje tvorbu ATP v mitochondriích a zlepšuje využití kyslíku. Společně tyto 2 prvky přispívají ke zvýšení produkce energie na úrovni buněk a zvyšují schopnost vašeho těla využívat kyslík během aktivit.

Cordyceps podporuje vytrvalost při náročných aktivitách.

Cordyceps je adaptogen, ne stimulant, takže vám pomáhá vytvářet a udržovat stabilní energii v průběhu dne.

Složení:

 • Cordyceps – 150 mg (Polysacharidy 30%)
 • Čaga – 350 mg (Polysacharidy 30%)
 • Instantní káva Arabica – 2000 mg

Balení: 10 sáčků


Čti dále

199 

Tato kombinace zlepšuje vytrvalost, sílu a energii.

Stejně jako naše ostatní produkty Káva Cordyceps obsahuje přírodní ingredience, které spolupracují synergicky a vyzdvihují jedinečné výhody léčivých hub. V tomto případě je houbou Cordyceps a Čaga.

 • Kombinace kávy s výtažky medicinálních hub a bylin tvoří účinnou kombinaci pro povzbuzení těla i mysli
 • Běžná káva může svou kyselostí někomu dráždit žaludek, výtažky z medicinálních hub jsou zásodotvorné a tudíž se výsledný nápoj vyváží a je lépe poživatelný.

Výtažek byl získán pomocí dvojité extrakce z Cordycepsu Čagy. Nejedná se tedy o podhoubí jako u ostatních produktů na trhu.

100% čistý extrakt, neobsahuje přídavné ani konzervační látky. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Medicinální (léčivé) houby mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Problémem u ostatních výrobců medicinálních hub je, že berou extrakt z podhoubí a nikoliv samotnou houbu. U nás si můžete být jisti, že využíváme jen plodnici houby (to, co vidíte nad povrchem země).

SLOŽENÍ

Cordyceps militaris

Čím se liší cordyceps od ostatních medicinálních hub? Je skvělou volbou pro sportovce nebo i pro lidi, co necítí každý den dostatečnou energii. Cordyceps proslavili hlavně šerpové, kteří přenášeli na svých zádech mnohakilové náklady až k vrcholům hor. Dokonce cordyceps používali i čínští atleti jako svou tajnou zbraň na olympiádě, kde překonali několik světových rekordů.

Tato houba byla dříve v Číně natolik vzácná a ceněná, že se užívala pouze v císařském paláci a běžný občan k ní vůbec neměl přístup. Cordyceps byl natolik vzácný, že se čtyřnásobně vyvažoval stříbrem.

V tradiční čínské medicíně (TCM) se cordyceps považuje za jednu z nejdůležitějších léčivých potravin.

Hlavní složky:

 • Polysacharidy 30%
 • Cordycepin (deoxyadenosin)
 • Adenosine
 • Cytochrom P450
 • Antioxidační enzymy
 • Terpeny
 • Kyselina cordycepová (D-mannitol)
 • Steroly
 • Minerální látky
 • Vitamíny – B1, B2, B12, E a K

Více se o cordycepsu dočtete v tomto výzkumu.

Čaga
Když náš organismus stárne, klesá počet zdravých buněk v našem těle. Antioxidanty zajišťují jejich obnovu. Z medicinálních hub obsahuje čaga největší množství antioxidantů. Čaga dokáže chránit buňky lidského organismu před poškozením volnými radikály.

Hlavní složky:

 • Polysacharidy 30%
 • Polyfenoly, flavonoidy
 • Triterpeny
 • Inotodiol
 • Kyselina betulinická
 • Betulin
 • Melanin
 • Polysacharidy a to především β-D-glukany
 • Kyselina čagová
 • Germanium

Více se o houbě čaga dočtete v tomto výzkumu.

Instantní káva Arabica
Dlouho jsme vybírali kávu, která by byla chutná a zároveň se hodila k léčivým houbám. Po mnohých testech jsme vybrali  Arabica kávu, která tomu odpovídá.
kava
Doplněk stravy – směs instantní kávy a čínských medicinálních hub.

Použití: vmíchejte sáček do 200ml horké vody. Můžete si osladit dle libosti (doporučujeme stévii).  Doporučená dávka 1-2 sáčky denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Prášek spotřebujte ihned po otevření sáčku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhražkou vyvážené a pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou složku přípravku. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s lékařem.

Obsah: 25g, 10 sáčků v krabičce Minimální trvanlivost do: 2.1.2020

Každý produkt je podroben testům v laboratoři, aby splňoval podmínky evropských standardů 90/642/EHS.

Každý produkt má analytický certifikát (CoA).

FAQ

Hraje roli, jestli spolknu kapsli s rozemletou houbou, nebo vypiji nápoj s obsahem extraktu?

Rozhodli jsme se nabízet lidem medicinální houby ve formě nápoje z jasného důvodu. Pro lidské tělo je velká část houbových tkání nestravitelná.

Když spolkneme kapsli s houbovou směsí, nedokážeme z jejích buněk vstřebat zdaleka všechny cenné a účinné látky.

V našem nápoji se nacházejí všechny příznivě působící látky ve snadno stravitelné podobě. Jelikož chceme, aby se k vám dostalo co nejvíce příznivých účinků houby, je tento prášek vyroben dvojitou extrakcí z hub.

Slovník pojmů najdete zde.

Zdroj:

NCBI – The National Center for Biotechnology Information (Národní centrum pro biotechnologické informace)

Hodnocení 5 z 5

Vyzkoušela jsem a musím říct, že to na sobě cítím, když jdu cvičit, tak mám jakoby více chuť do cvičení 🙂

Hodnocení 5 z 5

Cordyceps miluju, jenom bych rád uvítal i větší balení. Jinak super!

Hodnocení 5 z 5

Ze zacatku jsem byl k tomu dost neduverivy, protoze uz jsem toho vysousel spoustu, ale musím rict, ze me to opravdu prekvapilo, jaky to ma na me ucinek

Hodnocení 5 z 5

Po práci se mi nikdy nechce jít cvičit. Teď, když si dám před cvičením šálek kávy s cordycepsem, tak mě to hned nakopne a na cvičení se těším 🙂

Přidat recenzi

CO JE NÁPOJ ALPHAUBY?

Únava po ránu? Nedostatek energie přes den? Těžko se soustředíš na svoje úkoly? Pociťuješ slabou imunitu?

Není to tvoje chyba. Stresující životní styl téhle doby nám to moc neulehčuje. Tato doba z nás doslova energii vysává. Poté chybí síla a trpí naše imunita.

Jak toto vyřešit, abychom nemuseli požívat chemické preparáty? Alphauby je 100% přírodní produkt. Obsahuje kávu, která v kombinaci s medicinálními houbami dodá energiizvýší tvoji imunitu nebo ti dodá lepší soustřední na tvé každodenní úkoly.

» Číst dále

Je houbová káva lepší než běžná káva?

Češi byli vždy národ houbařů. Skoro každého baví chodit na houby. Věděli jste, že sbírání hub není jen zábava, ale že existují léčivé houby, které mají obrovský potenciál léčit různé choroby, dodávat energii nebo být více v pohodě a bez stresu? Samozřejmě se nebavíme o normálních houbách, které najdeme u nás v lese. Mluvíme o speciálních léčivých houbách jako cordyceps, korálovec ježatý nebo čaga.

Aby se tyto houby k vám dostaly v co nejpohodlnější formě, zvolili jsme mix hub s kávou. Káva je vynikající antioxidační nápoj, který jsme zvyklí pít, tak proč si z tohoto nápoje neudělat zdravý šálek, který bojuje proti chorobám, dodává energii po celý den nebo vám zvýší vaši koncentraci?

Nová kombinace medicinálních hub a tradiční kávy dodá tvému tělu potřebnou energii. Zvýší vaši imunitu a dodá ti sílu.

Káva je pro člověka velmi přínosná. Někdo ale její účinky špatně snáší. Buď má trávicí problémy nebo ho poté bolí hlava. Káva je zdravá, jediná její nevýhoda je, že je velmi kyselinotvorná. Medicinální houby jsou naopak zásadotvorné, a proto se negativní účinky kávy odstraní a nevznikají žádné špatné pocity po jejím požití.

Alphauby je káva s benefity. Je to káva s medicinálními houbami.

Vše je vědecky ověřené.

» Zpět

Rychlá doprava
Zákaznická podpora na telefonu
Garance vrácení peněz při nespokojenosti
100% Kvalita

Naši zákazníci

Měl jsem problémy se soustředit na práci u PC. Káva korálovec mi dodala příjemný pocit soustředění. Dříve jsem tuto houby neznal a nevěděl jsem, jak moc je přínosná. Super!

Mirek

Po práci se mi nikdy nechce jít cvičit. Teď, když si dám před cvičením šálek kávy s cordycepsem, tak mě to hned nakopne a na cvičení se těším 🙂

Jana

Zkoušel jsem obě varianty jak kávu s korálovcem, tak s cordycepsem. Musím říct, že oboje je super, ale jelikož pracuji spíše hlavou, tak je pro mě lepší káva s korálovcem.. ten pocit soustředění je k nezaplacení.

Tomáš

VĚDECKÉ STUDIE

Výzkumy – Cordyceps

Cordyceps (česky housenice čínská) je již velmi prozkoumanou houbou a spoustu výzkumů a testů ukazují její pozitivní účinky.Před několika tisíci lety ve vysokých horách Tibetu...

Výzkumy – Korálovec ježatý

Korálovec ježatý Korálovec ježatý (také lví hříva nebo Hericium erinaceus) je houba, která vás upoutá na první pohled. Vypadá doslova jako lví hříva. Není to...

Výzkumy – Čaga

Čaga Teprve nedávno vědci potvrdili to, co se vědělo již po staletí. Medicinální houby obsahují velmi účinné látky pro člověka vytvořené přírodou. Některé z těch...

* Více info o NGF,ATP a výzkumech najdete ve vědeckých studiích a slovníku pojmů.