777 818 720

špatný spánek ničí tvoje zdraví!


Následky špatného spánku nejsou nijak líbivé. Vezměte si například selhání imunity, diabetes, obezitu, depresi a úbytek paměti.


Lidé si většinou neuvědomují, že jejich dlouhodobé potíže se spánkem současně urychlují nástup nemocí a odráží se i na jejich vzhledu.

Blokace modrého světla pro lepší spánek

Odborníci stále více varují, že špatný spánek vede k obezitě a špatnému celkovému zdraví.

"Jsme obzvláště citlivý na modré světlo. Pokud se díváme do modrého světla před spánkem, naše tělo bude stále v pozoru a bude si myslet, že je stále ještě den. Pokud je dost dlouho tma (nedíváme se do modrého světla), naše tělo začne produkovat melatonin – hormon spánku a můžeme v klidu usnout."

- Nick Littlehales - spánkový expert pro vrcholové sportovce (pomáhal fotbalistům Manchester United, Cristiano Ronaldovi a mnoho dalším).

Řešením je blokovat modré světlo před spánkem. Nejjednodušší způsob je nosit brýle, které modré světlo vyfiltrují.

"Spím nyní daleko lépe a ráno se cítím, jako kdybych vypil 5 energy drinků"

Cítíte se občas unaveni? Nemůžete usnout?

Pravděpodobně trpíte tím, že se večer nadměrně vystavujete modrému světlu.


Výzkumy dokonce říkají, že modré světlo ve večerní době je jedním z největších a často přehlížených zdravotních rizik v 21. století. 


Ve videu níže se dozvíš vše potřebné.

POKUd CHCETE LÉPE SPÁT, 
MUSÍTE PŘED SPANÍM BLOKOVAT MODRÉ SVĚTLO

jAK BLOKOVAT MODRÉ SVĚTLO A TÍM LÉPE SPÁT?

1. Modré světlo před spaním narušuje produkci hormonu melatonin, který je potřebný ke kvalitnímu spánku.

2. Pokud si nasadíte OnZeal brýle alespoň jednu hodinu před spaním, tak se do vašich očí modré světlo nedostane. Naše brýle ho odfiltrují.  

3. Až zhasnete a přestanete se dívat do elektronických zařízení, můžete si brýle sundat a spokojeně usnout. Ráno se budete cítit svěží.

První jsem byla skeptická, ale...


Měla jsem problémy se spánkem, nemohla jsem často usnout a ráno jsem nemohla vylézt z postele. Nevěřila jsem tomu, že brýle pomůžou, ale zjistila jsem, že modré světlo z mých žárovek opravdu nebylo pro mě dobré. Nyní se spánkem nemám problém. Největší problém je si na to každý den vzpomenout, že si před spánkem musím nasadit brýle 🙂

Jana Ověřený uživatel

Brýle na lepší spánek

Hodnocení

AKCE: brýle + příslušenství ZDARMA platí do vyprodání zásob

  • Více energie – tím, že budete lépe spát, budete mít další den více energie
  • Kvalitní spánek – díky blokaci modrého světla bude vaše tělo produkovat vyšší množství hormonu melatonin
  • Lepší nálada – pokud budete mít kvalitní spánek, budete mít další den lepší náladu
  • Kontrola vaší váhy –odborníci říkají, že nedostatečný spánek ovlivňuje váhu tím, že máme zvýšenou chuť k jídlu a máme méně energie pro vykonávání fyzických aktivit.
  • Větší produkce hormonu melatonin – melatonin má mnoho benefitů např. to je potentní antioxidant

vyber si svůj balíček

objednej nyní! 

brýle klasik

ZÁKLADNÍ VÝBAVA

Součást balení

- OnZeal brýle


Poštovné ZDARMA! 

899 Kč

899 Přidat

AKCE
brýle + bonus

NEJLEPŠÍ HODNOTA

Součást balení

- OnZeal brýle

- Bambusové pouzdro na brýle OnZeal

- Sáček na brýle OnZeal

- Utěrka na brýle OnZeal


Poštovné ZDARMA! 

1099 Kč

899 Kč

1299  899 Přidat

Brýle aviator

STYLOVKY

Součást balení

- OnZeal brýle Aviator

​- Sáček na brýle OnZeal

- Utěrka na brýle OnZeal


Poštovné ZDARMA! 

1299 Kč

1299 Přidat

cO ŘÍKAJÍ o ONzeal LIDÉ?

Zde jen pár slov co o nás říkají naši zákazníci.


Už se nebudím nevyspalý

Na počítači jsem dělal většinou dlouho do večera, protože jsem si říkal ze ještě nejsem unavenej, tak musím nějak ten čas využít. Jenže ráno jsem se vždycky budil strašně nevyspalej. Od tý doby, co používám brejle OnZeal se pak už nemůžu na prací večer soustředit, jelikož na mě příjemně doléhá únava.

- Šimon K. Ověřený uživatel

Lépe spím, skvělý design

Často makám na PC až do večera a měl jsem problémy s usínáním. OnZeal se staly novou součástí mého večerního rituálu. Hlavní benefit vidím v tom, že díky sklům blokující modré světlo mě netáhnou oči, zklidním se a líp se mi potom usíná. Navíc mají badass design, takže přestože jsem brýle nikdy nenosil, cítím se v nich dobře :D

- Vojta Ověřený uživatel

nevěděla jsem, že modré světlo je před spaním tak špatné

Mám malé děti a spánek byl pro mě nepřítel číslo jedna. Každé ráno jsem potřebovala litr kávy, abych vůbec vstala.
Po zjištění informací ohledně modrého světla a produkci melatoninu, jsem to zkusila. A opravdu to zabralo. Můžu jenom doporučit pro všechny maminky :)

- Petra Ověřený uživatel

VÝZKUMY UKAZUJÍ, ŽE

MODRÉ SVĚTLO JE PŘED SPANÍM ŠKODLIVÉ

Co jsou
brýle onzeal?

Zjisti, jak můžeš mít více energie, zlepšit svou náladu a lépe spát.Cítíte se občas unaveni? Nemůžete usnout? Pravděpodobně trpíte tím, že se večer nadměrně vystavujete modrému světlu.


Odborníci stále více varují, že špatný spánek vede k obezitě a špatnému celkovému zdraví. Experti říkají, že nedostatečný spánek ovlivňuje váhu tím, že máme zvýšenou chuť k jídlu a také máme méně energie pro vykonávání fyzických aktivit.


Následky špatného spánku nejsou nijak líbivé. Vezměte si například selhání imunity, diabetes, obezitu, depresi a úbytek paměti. Lidé si většinou neuvědomují, že jejich dlouhodobé potíže se spánkem současně urychlují nástup nemocí a odráží se i na jejich vzhledu.


Drtivá část nových lékařských výzkumů zjistila, že vystavování se před spánkem modrému světlu vážně narušuje váš spánek. Výzkumy dokonce říkají, že modré světlo ve večerní době je jedním z největších a často přehlížených zdravotních rizik v 21. století. Spíte opravdu kvalitně?


Polysomnografy (přístroje na monitorování spánku) ukazují, že se někteří lidé probouzejí 300 krát za noc, ale říkají, že spali dobře. Spousta lidí sice spí osm hodin, ale stejně se ráno budí vyčerpaní a celý den se pak plouží jako mátohy. Nejde tedy jen o kvantitu, ale také o kvalitu spánku.


Elektronika a umělé osvětlení vydávají modré světlo, které se v přírodě vyskytuje  pouze během nejsvětlejší části dne. Co se stane, když narazíte na modré světlo v 10 večer?


Vaše tělo to pochopitelně zmátne a myslí si, že je stále den! Tudíž se vám nechce spát a nebo bude spánek nekvalitní. Ráno se pak probudíte unaveni a se špatnou náladou.


Nyní je jasné, že jedním z nejlevnějších a nejjednodušších způsobů, jak chránit vnitřní rytmus vašeho těla, a tím podpořit zdravý spánek a snížit riziko vzniku mnoha chronických onemocnění, je nosit před spaním OnZeal brýle, které blokují modré světlo.Pokud budete nosit tyto brýle nejméně jednu hodinu před spaním, budete moci volně používat telefony, tablety, počítače a e-čtečky, aniž byste narušili váš spánek.


Chcete mít:

  • více energie
  • lepší náladu
  • mít více vůle (hubnout, plnit si vaše cíle)?

Tak musíte začít řešit kvalitní spánek tím, že začnete blokovat modré světlo.

VŠE JE 100% VĚDECKY OVĚŘENO

VÝZKUMY Z CELÉHO SVĚTA POTVRZUJÍ ŠKODLIVOST MODRÉHO SVĚTLA

ZÁRUKA NA VRÁCENÍ
PENĚZ

Jsme si opravdu jisti, že vám OnZeal brýle pomůžou s vaším spánkem a s vaší energií. Proto dáváme záruku 14 dní na vrácení peněz a to bez udání důvodů. Pošlete jednoduše brýle zpět a my vám ihned vrátíme peníze - bez keců!

PŘIPOJ SE I TY

využívají tisíce lidí po celém světě

často kladené dotazy

K čemu slouží OnZeal brýle?

OnZeal brýle zlepšují kvalitu vašeho spánku tím, že filtrují modré světlo z elektronických přístrojů a ze světel, která zabraňují  přirozené produkci melatoninu v těle a tím narušují váš spánek. Pomáhají také na bolavé oči, při bolestech hlavy a při únavě.

Kdy je mám nosit?

Doporučujeme nosit OnZeal brýle kdykoliv budete po delší dobu používat digitální zařízení, jako jsou telefony, tablety, počítače nebo televizory. Doporučujeme nosit OnZeal brýle nejméně hodinu před spaním, abyste filtrovali umělé modré světlo, které narušuje váš spánek. Někteří zákazníci vykazují lepší výsledky tím, že brýle začali používat ještě delší dobu před spaním.

Mohu je nosit během dne?

OnZeal brýle lze nosit kdykoliv. Jsou zvláště užitečné při delším užívání elektronických zařízení, při prevenci digitálního očního napětí a souvisejících bolestí očí, únavy a bolesti hlavy, při práci v jasně osvětleném kancelářském prostředí a při používání digitálních zařízení po delší dobu.

Kdy se projeví změna?

Pokud používáte OnZeal brýle pro ochranu vašeho zraku před zářením z digitálních zařízení, pak účinky budete moc pozorovat ihned. Co se týče spánku,  může to trvat několik dní, než si všimnete výrazného vylepšení.

Co je modré světlo?

Modré světlo má velmi krátkou vlnovou délku a tím produkuje vyšší množství energie. Studie naznačují, že pokud se vystavujeme modrému světlu před spaním, je ovlivněna  kvalita našeho spánku. Vlnová délka  se měří v nanometrech (nm).

Záleží na délce spánku nebo na kvalitě?

Obojí. O délce spánku se toho už napsalo hodně, ale málo se bere v úvahu také kvalita spánku.

Jak fungují OnZeal brýle?

Inovační čočky filtrují modré světlo, u kterého bylo prokázáno, že narušuje náš spánek. Čočky propouštějí ostatní světlo, takže můžete sledovat televizi a používat elektronická zařízení, aniž byste negativně ovlivnili biologické hodiny vašeho těla.

Kolik hodin spánku potřebujeme?

Většina dospělých potřebuje 7 až 9 hodin. Jsou ale i výjimky. Někteří lidé mohou potřebovat jen 6 hodin ale i 10 hodin spánku.

Jak dlouhý je cyklus spánku?

Jeden cyklus spánku trvá v průměru 90 minut: 65 minut normálního nebo ne REM spánku. 20 minut REM spánku (ve kterém sníme); a konečných 5 minut spánku bez REM.

Co je to melatonin a jaké má účinky?

Hlavním úkolem melatoninu v těle je regulovat noční a denní cykly nebo cykly spánku a bdění. Tma způsobuje, že tělo produkuje více melatoninu a ten následně dává signál tělu připravit se na spánek.

Co je porucha spánku?

Porucha spánku, nebo somnipatie, je zdravotní porucha spánkového vzorce. Některé poruchy spánku jsou natolik závažné, že narušují normální fyzické, duševní, sociální a emoční fungování.

bRÝLE ONZEAL BLOKUJÍ MODRÉ SVĚTLO = LEPŠÍ SPÁNEK

VŠE JE VĚDECKY OVĚŘENO

Naše mise

Chceme lidem co nejvíce ulehčit, aby udělali každý den něco pro své zdraví.

Chceme zlepšit tvůj život tím, že začneme od úplného základu a tím je kvalitní spánek a více energie každý den.

ZAVOLEJTE NÁM

777 818 720

Adresa

OnZeal s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle,
140 00,
Praha 4

0